Arkadia 2 - Wspólnota mieszkaniowa

Forum mieszkańców osiedla Arkadia 2 w Niemczu


#1 2015-02-17 23:29:49

administracja

Gość

Zwierzęta a regulamin porządku domowego

W ostatnim czasie do administracji osiedla wpłynęły kolejne skargi dotyczące wyprowadzania psów bez smyczy na terenie osiedla. Przypominamy, że zgodnie z zapisami Regulaminu porządku domowego właściciele zwierząt odpowiadają za ich zachowanie. Poniżej treści zgłoszeń:
"Chciałabym się dowiedzieć czy my jako Wspólnota Arkadia 2 mamy tzw. Regulamin porządku wewnętrznego? Jeśli tak to czy jest w nim zapis odnośnie przebywania psów na terenie osiedla, a w szczególności wyprowadzania psów na smyczy i zakazu przebywania na placu zabaw dla dzieci ?
Od dłuższego czasu obserwując zachowanie właścicieli  dwóch największych psów na osiedlu nurtuje mnie bardzo problem przebywania tych psów na terenie osiedla bez smyczy. A w szczególności przebywanie psów na placu zabaw dla dzieci. Wiem , że była już zwracana uwaga na ten temat ale widać właściciele tych psów nic sobie z tego nie robią.

[i]" Proszę o ponowne wywieszenie na tablicach informacyjnych we wszystkich budynkach przypomnienia dla właścicieli psów, że zwierzęta na terenie osiedla można wyprowadzać tylko na smyczy, a potrzeby fizjologiczne ich pupile winny załatwiać za terenem osiedla. W ostatnim czasie po stopnieniu śniegu zaobserwować można wiele sladów wskazujących, że nie wszyscy respektują ogólnie przyjęte zasady."[i]

 

#2 2015-02-24 18:50:44

MaciejD

Administrator

Zarejestrowany: 2015-01-22
Posty: 16
Punktów :   

Re: Zwierzęta a regulamin porządku domowego

Uściślając ten problem odsyłam wszystkich zainteresowanych do treści Regulaminu Porządku Domowego przyjętego jako uchwała nr 4/2012 z dnia 19.06.2012 roku.
https://www.dropbox.com/s/22drbjzavly0u … siedla.pdf


---
Maciej D. mieszkanie 27/8

Offline

 

#3 2015-04-12 20:53:20

najN232

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-22
Posty: 22
Punktów :   

Re: Zwierzęta a regulamin porządku domowego

Proszę o wytłumaczenie - jeżeli klikam w " nowe posty " i nic mi się nie otwiera , to czy mam zepsuty komputer ? Pozdrawiam Jan Nowicki

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoarena.pun.pl www.uroda.pun.pl www.swewok2.pun.pl www.callofduty1.pun.pl www.anglicykjo2011.pun.pl